Antonín Bartoníček - cyklo Bartoníček výhradní zastoupení, oficiální dovozce značek: Marzocchi, Formula, MXM, OKBaby, Airbone, Vittoria, Sigma, IXS
CZK CENY CZK
EUR CENY EUR
PŘIHLÁŠENÍ
0
0 Kč
Bartoníček
CZK CENY CZK
EUR CENY EUR
0
0 Kč

CYKLO DÍLY

| | | | | | |

Nová registrace
Nosič kol na kufr auta PILOT BuzzRack
Nosič kol na kufr auta PILOT BuzzRack
BuzzRack
kód: 29,52,PILOT
NA DOTAZ
5 190 Kč
4 289 Kč bez DPH
Množství ks
Sdílet na FacebookuSdílet na TwitterSdílet na Google+
Technické prametry
Dotaz na produkt
Hlídat dostupnost
Nosič jízdních kol Buzz Pilot Vám umožní bezpečně přepravovat 2 jízdní kola s maximální nosností 30 kg (2 x 15 kg). Nosič bezpečně a rychle připevníte na zadní dveře Vašeho vozidla. Jízdní kola jsou v něm pevně ukotvená, nedotýkají se jeden druhého a nehrozí ani poškrábání karoserie auta.
- Rám
-Ergonomie rámu umožňuje bezpečné a rychlé upevnění nosiče na většinu automobilů. Nosič je vyroben z vysoce kvalitní ocele v kombinaci s odolným plastem. Ergometrie nosiče zaručuje, že kola jízdního kola se nedotýkají karoserie, a tím je vyloučena možnost poškrábání.
- Rychlá montáž
- Pomocí nastavovacího šroubu můžete rychle upravit rozměry, případně nosič složit, nebo rozložit.
- Držák rámu jízdního kola
- Svorky jsou dostatečně velké, aby bezpečně uchopili také jízdní kola se širším rámem. Svorky jsou vyrobeny z vysoce odolného nylonu. Integrované podložky zabraňují poškrábání laku jízdního kola a udrží v bezpečí rovněž lanka brzd. Každý držák je vybaven blokovacím knoflíkem.
- Držáky kol
- Držáky kol se přizpůsobí jakýmkoliv rozvorům, rovněž také malých dětských jízdních kol. Popruhy bezpečně a pevně uchytí kola, přičemž podložky chrání ráfky. Popruhy jsou dostatečně dlouhé i pro uchycení širokých ráfků.
- Bezpečnost
- Výrobek je dodáván s bezpečnostními popruhy, které ještě dodatečně zabezpečí uchycení jízdního kola.
- Háčky
- Všechny háčky jsou ošetřeny speciálním lakem, který zabrání poškrábání karoserie.
- Velikost
- Nepotřebujete-li právě přepravovat jízdní kolo, můžete složit ramena nosiče.
- UPOZORNĚNÍ: V souladu s pravidly silničního provozu je nutné při montáži nosičů na zadní dveře dbát na to, aby nedošlo k překrytí zadních světel a evidenčního čísla vozidla. Světla i evidenční číslo musí zůstat viditelné bez překážky i po namontování jízdních kol na nosič.
Služba hlídacího psa umožňuje sledovat vybrané položky zboží. Systém Vás může informovat pomocí emailové zprávy na stav zboží nebo na jeho cenu. Pro správné fungování systému je zapotřebí se přihlásit. Nemáte-li ještě svůj uživatelský účet, tak se prosím zaregistrujte.
Související produkty